Hakkımızda

Sapanca Villa Suite'in kuzeyinde Sapanca Gölü, doğusunda Sakarya merkez, güneyinde Samanlı Dağları, Geyve ve Pamukova İlçesi, batısında da Kocaeli yer alır. İstanbul ve Kocaeli gibi büyükşehirlere yakınlığı ve ulaşım alternatifleri sunan Sapanca, konumu itibariyle, yıllardır kısa süreli tatil ve dinlenme ihtiyacı için yoğun ilgi görmekte ve birinci sırada tercih edilmektedir.

2015 yılında işletmeye açılan ve bir adım ötenizde olan Sapanca Villa Suite Butik Otel, şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için tatil ve dinlenme imkanı sunmaktadır. Butik otelimiz Sapanca Gölünü 30 Derecelik bir açıyla yukardan görmektedir.

4 Mevsim farklı güzelliklerle iç içe olan Sapanca Gölü sahil şeridi, tesisin bulunduğu yerden 350 metre mesafededir. Kartepe kayak merkezine yaklaşık 25 kilometre ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 99 kilometre mesafededir.

Talep edilirse ek ücret karşılığında transfer servisi de  düzenlenmektedir. Villamızda konaklayan misafirlerimiz istekleri doğrultusunda, araç temin ederek civardaki yaylalara veya turizm yerlerine günlük tur düzenleyebiliriz.

Sizleri villamızda ağırlamaktan büyük onur duyarız.

Sapanca Villa Suite

İstanbul 137 km
Ankara 321 km
Kocaeli 40 km
Eskişehir 185 km
Bursa 165 km
Bolu 132 km